Přípravář/ka obchodního oddělení

Náplň práce:

  • pracovník/ce obchodního oddělení
  • sestavení nákladových rozpočtů a technických podkladů pro podání nabídky na zhotovení stavby v souladu se zadávací dokumentací – veřejné zakázky i soukromý sektor
  • zajištění nabídek subdodavatelů dodávek a stavebních materiálů
  • prověrka zadávacích podkladů a ověřování technických informací a obsahu soupisu prací, řešení rozporů v podkladech
  • zpracování textové části nabídky
  • projednání nabídky u investora
  • zpracování odbytové kalkulace a nabídkového rozpočtu

Požadujeme:

  • SŠ či VŠ stavebního směru
  • orientace v projektové dokumentaci a technických normách
  • orientace v rozpočtování staveb
  • praxe v oboru velkou výhodou – ověřování rozpočtu (URS), rozpočtování staveb, položkový rozpočet, výkaz výměr, stavební software KROS
  • řidičský průkaz sk. B, znalost MS Office
  • časová flexibilita, organizační, komunikační a vyjednávací schopnosti
  • ochota a schopnost se učit novým věcem a novým postupům
  • autorizace výhodou

Nabízíme:

  • po zapracování služební vůz i do osobního užívání
  • pracoviště v sídle společnosti v České Lípě, nebo v pobočce společnosti v Liberci
  • práce ve stabilní společnosti s možností profesního růstu
  • v případě plnění ekonomického plánu podíl na hospodářském výsledku společnosti v podobě odměn
  • služební telefon, notebook, výhodný mobilní tarif
  • příspěvek na stravování
  • vzdělávací programy, školení

V  případě zájmu nás, prosím, kontaktujte.

personalista

Tereza Černá

mobil: +420-778520778 e-mail: cerna@cl-evans.cz