Stavbyvedoucí

Náplň práce:

  • řízení stavby v souladu s projektovou dokumentací, smlouvami o dílo, rozpočtem, harmonogramem, technologickými postupy a předpisy společnosti
  • kontrola kvality a množství provedené práce
  • řízení mistrů stavební výroby

Požadujeme:

  • VŠ nebo SŠ obor pozemní stavby
  • praxe v realizaci staveb velkou výhodou, ale není podmínkou; vše potřebné vás naučíme
  • autorizace případně příslib, že bude do budoucna autorizace získána
  • řidičský průkaz sk. B
  • organizační a komunikační schopnosti
  • flexibilita, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost a aktivní přístup
  • uživatelská znalost MS Office

Nabízíme:

  • služební vůz i do osobního užívání, zvýhodněné ceny za PHM
  • práce ve stabilní společnosti s možností profesního růstu
  • v případě plnění ekonomického plánu podíl na hospodářském výsledku společnosti v podobě odměn
  • služební telefon, notebook, výhodný mobilní tarif
  • příspěvek na stravování
  • vzdělávací programy, školení

V  případě zájmu nás, prosím, kontaktujte.

personalista

Tereza Černá

mobil: +420-778520778 e-mail: cerna@cl-evans.cz